opis inwestycji

Twoja strefa komfortu

Dolina Verde powstała z myślą o osobach kreatywnych, oczekujących wyjścia poza schematy. Jest odpowiedzią na marzenie o idealnym miejscu do życia – domu, który spełni najwyższe wymagania i stanie się oprawą dla tego co najważniejsze: czasu dla siebie i swojej rodziny.

Perfekcja w każdym calu

Dolina Verde to idea osiedla wykraczającego poza standardy i otwartego na otaczający krajobraz. Nasza koncepcja przejawia się w dopracowanych detalach, wysmakowanych wnętrzach i wygodnych, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Wszystko, co najlepsze na wyciągnięcie ręki

Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Mnikowskiej – jednej z najbardziej urokliwych pośród tak zwanych dolinek podkrakowskich. Dolina jest rezerwatem przyrody przez który przebiegaj ścieżki, doskonałe do uprawiania joggingu, jazdy na rowerze albo spokojnego spaceru.

Eleganckie i funkcjonalne

Dolina Verde to osiedle, które łączy w sobie elegancką, niebanalną architekturę z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, aby stworzyć dla mieszkańców dogodną przestrzeń do życia. Każde z mieszkań jest świetnie doświetlone poprzez zachodnią ekspozycję salonów oraz liczne, duże okna.
Zamieszkaj w przestrzeni, która otwiera nowe możliwości!

Osiedle otoczone zielenią

Mieszkańcy Doliny Verde będą mogli cieszyć się zewsząd otaczającą zielenią. Już teraz na osiedlu znajduje się wiele roślinności, a dodatkowo zaplanowaliśmy posadzenie całego szeregu nowych drzew, krzewów ozdobnych, kwiatów i traw, aby mieszkańcy osiedla żyli w zgodzie i przyjaźni z przyrodą.

STWÓRZ WŁASNĄ HISTORIĘ TEGO MIEJSCA

Dolina Verde to doskonały wybór zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i dom, w którym możesz zrobić skok w dorosłe życie, założyć rodzinę i żyć dobrze bez względu na wiek. Osiedle doskonale wpisuje się w sąsiedztwo oraz stanowi świetną okazję do inwestycji, jako spokojna enklawa nieopodal centrum miasta.
Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i umów się na rozmowę z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością zaprezentują inwestycję.

Menu